O Nas

Firma ProCar współpracuje z najwięszymi dealerami w Polsce.

procar logotyp

Firma ProCar współpracuje z największymi dealerami w Polsce. Zaufało nam wiele firm, specjalizujemy się w zakresie sprzedaży używanych aut poleasingowych. Od roku 2004 pośredniczymy w sprzedaży samochodów używanych, a od 2007 również samochodów poleasingowych. Możemy zapewnić najbardziej konkurencyjne ceny na rynku oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa każdej transakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie samochody-poleasingowe.pl.

Zdobyte przez te lata doświadczenie i profesjonalizm w obsłudze klienta są najlepszymi gwarantami Państwa zadowolenia ze świadczonych przez nas usług.

Świadczymy pełen zakres usług od sprzedaży samochodów nowych po samochody używane. Ponadto posiadamy bogatą ofertę finansowania i ubezpieczenia samochodów.

Nowość, teraz każdy może umieścić w naszym serwisie swój pojazd. Każde ogłoszenie jest bezpłatne, będzie widoczne w odpowiedniej pod kategorii. Ogłoszenia na stronie głównej/startowej są wyświetlane po wcześniejszym wykupieniu jednego z 3 pakietów rekmamowych. Oferta pakietów reklamowych tutaj.

Wystaw swój samochód na naszym serwisie i czerp korzyści z naszej bazy ponad 100 000 potencjalnych nabywców. Jeśli masz trudności w zamieszczeniem oferty na stronie internetowej, prosimy o kontakt telefoniczny 0742 016 570.

Aktualności motoryzacyjne

UNOFFICIAL PORSCHE 918 SPYDER PRICING POPS UP
November 1, 2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

UNOFFICIAL PORSCHE 918 SPYDER PRICING POPS UP
November 1, 2012

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Samochody poleasingowe

Samochody wyprzedawane przez firmy, banki i instytucje finansowe mogą być nawet o 20-30% tańsze niż identyczne auto z tego samego rocznika z prywatnych rąk. Sprawdz naszą ofertę samodów poleasingowych.

Więcej

Aukcje maszyn

Czym są aukcje maszyn. W formie aukcji zostają sprzedane urządzenia mechaniczne zajęte drogą windykacyjną.

Więcej

Auckje internetowe

Ciekawą formą sprzedaży są aukcje internetowe. Cena wywoławcza od któejz aczyna się licytacja jest bardzo często zaniżana tak aby przyciągnąc uwagę potencjalnego kupca. Polecamy aukcje internetowe z serwisów aukcyjnych dobrym przykładem i godnym polecenia jest dom aukcyjny z Wrocławia.

Więcej